.....

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. (Więcej informacji) | Polityka Prywatności

Zamknij

DACH

Ile kosztuje malowanie dachu?

Koszt malowania dachu wyceniany jest zawsze indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że praktycznie wszystkie dachy narażone są na różne czynniki, które powoli degradują ich powierzchnię. Natomiast każdy dach jest inny – budynek położony jest w innym miejscu, jest otoczony lasem lub nadmiernie wystawiony na słońce, ma kilkuletnią lub kilkudziesięcioletnią dachówkę, posiada różne stopnie zdegradowania i zabrudzenia powierzchni, wymaga drobnych napraw lub nie. Ta różnorodność sprawia, że dobieramy adekwatny system malarski bezpośrednio pod Państwa zlecenie. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z efektów naszych prac. Prosimy o telefon lub wypełnienie formularza kontaktowego przedstawionego na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo zdjęcia budynku, to również prosimy o ich udostępnienie. Zdecydowanie przyspieszy to wycenę.
 Jakie dachy możecie pomalować?

Profesjonalnie wykonujemy malowanie dachu z dachówki betonowej, malowanie dachu z dachówki ceramicznej, malowanie dachu z blachy, malowanie blachodachówki, malowanie gontu, malowanie papy.
 Kiedy można malować dach?

Dach można malować wtedy, kiedy temperatura i wilgotność powietrza są do tego sprzyjające. Nie jest możliwe malowanie dachu podczas deszczu czy przy dużym wietrze. Kładziemy duży nacisk na malowanie dachów w optymalnych warunkach, gdyż jest to podstawa do uzyskania zadowalających efektów. W związku z ociepleniem się klimatu malowanie dachu można wykonywać nawet późną jesienią i wczesną wiosną.
 Czy podczas malowania dachu dodatkowo moglibyście pomalować też rynny?

Jak najbardziej możemy pomalować też rynny. Koszt usługi mycia i malowania rynien wyceniany jest osobno.
 Ile kosztuje mycie dachu?

Cena mycia dachu ustalana jest indywidualnie. Prosimy o telefon lub wypełnienie formularza kontaktowego przedstawionego na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo zdjęcia budynku, to również prosimy o ich udostępnienie. Zdecydowanie przyspieszy to wycenę. Jesteśmy wtedy w stanie ocenić stopień zabrudzenia, co przekłada się na zastosowanie odpowiednich środków chemicznych, wybranie stosownego systemu czyszczącego. Na koszt mycia dachu wpływ ma rodzaj pokrycia dachowego oraz wielkość mytej powierzchni.
 Jakie dachy czyścicie?

Jesteśmy w stanie umyć praktycznie każdą powierzchnię dachu. Wykonujemy profesjonalne mycie dachu z dachówki betonowej, mycie dachówki ceramicznej, mycie blachy, mycie blachodachówki, mycie papy oraz gontu. Myjemy dachy na budynkach jednorodzinnych, obiektach usługowych, halach magazynowych oraz budynkach rolniczych.
 Czy podczas mycia można uszkodzić dach?

Jeśli stan konstrukcyjny dachu jest dobry i wszystkie jego elementy wykonane są zgodnie ze sztuką dekarską, to nie jest możliwe by taka powierzchnia została uszkodzona. Ponadto pracownicy naszej firmy są odpowiednio wyszkoleni i mają wiedzę jak poruszać się po dachu, by nie uszkodzić dachówek.
 Czy czyścicie rynny?

Zawsze podczas mycia dachu wykonujemy udrożnienie i mycie rynien. Po zakończonej usłudze rynny są ostatecznie spłukiwane, a zatem pozostawiamy je czyste.
 Kiedy można myć dach?

Mając odpowiednie ubranie i sprzęt, dachy myjemy przez cały rok. Podstawowe warunki, jakie muszą być spełnione podczas mycia dachu to: temperatura powietrza musi być dodatnia, brak opadów śniegu, w przypadku wysokich dachów wiatr nie powinien przekraczać 50-60 km/h.
 Czy po umyciu dachu elewacja będzie brudna?

Myjąc dach, zdzieramy resztki farb, mchy, porosty, glony, usuwamy liście, zmywamy plamy oraz sadzę. Nieuniknionym skutkiem mycia dachu jest to, że czasami zerwane liście czy mchy osadzą się na elewacji. Elewacja, która została zabrudzona brudem, który spłynął podczas czyszczenia dachu, zawsze jest przez nas spłukana. Za każdym razem dbamy o to, żeby miejsce pracy było tak samo czyste po zakończeniu usługi, jak przed jej rozpoczęciem.
 Czy naprawiacie dachy?

Podczas oględzin dachu u klienta stwierdzamy, czy naprawę możemy wykonać sami. Często są to naprawy przy obróbkach blacharskich wokół kominów lub drobne podklejenie dachówek. W przypadku kiedy potrzeba jest dużych lub specjalistycznych napraw, klient musi zlecić usługę naprawy dachu firmie dekarskiej.
 Czy wymieniacie uszkodzone dachówki?

Tak. Przed przystąpieniem do mycia dachu sprawdzamy jego stan i jeśli jakieś dachówki są pęknięte, to wymieniamy je.

 

 

KONTAKT

GRUPA BEKERFARB 

 • Piotr Bekier
 • NIP: 9271847954
 • Tel.: +48 501 288 094
 • Email: info@grupabekerfarb.pl
 • POZNAŃ
 • os. Oświecenia 74
  61-209 Poznań
 • ŚWIEBODZIN
 • Jordanowo 11a
  66-200 Świebodzin
WYPEŁNIJ FORMULARZ DO WYCENY
Wgraj zdjęcie lub dokumentacje techniczną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA BEKERFARB Piotr Bekier podanych danych w celach marketingowych własnych produktów i usług oraz produktów i usług zaufanych partnerów oraz podwykonawców firmy, wysłania oferty cenowej, zawarcia oraz prawidłowego wykonania umowy, a także dla monitorowania ruchu na stronie internetowej firmy. (Czytaj więcej)