.....

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. (Więcej informacji) | Polityka Prywatności

Zamknij

Mycie i czyszczenie dachów kostki elewacji Zielona Góra

Profesjonalizm, którego efektem jest perfekcyjnie i terminowo wykonana praca, widoczny jest w naszych usługach, które świadczymy dla klientów prywatnych oraz instytucji na terenie Zielonej Góry i Nowej Soli, Sulechowa oraz Gorzowa Wielkopolskiego. Czyszczenie dachów w Zielonej Górze wykonujemy z niezmiennie profesjonalnym podejściem oraz dużym zaangażowaniem. O sukcesie naszej firmy decydują wspaniali pracownicy, którzy do każdego zlecenia wkładają mnóstwo energii, zaangażowania i z dumą pracują na pozytywną opinię o firmie, a co ważniejsze, błysk zadowolenia w oczach klientów. 

 

 


Mycie dachu Zielona Góra
 

MYCIE DACHU
ZIELONA GÓRA

Z dbałością o komfort mieszkania w domu, oferujemy usługi mycia dachów w Zielonej Górze i okolicach. Nasza praca to staranne przygotowanie oraz zaplanowanie i realizacja zadania. Mycie dachów z blachodachówki oraz dachówki podzielone jest na kilka etapów, które sumiennie realizujemy. Czysty dach to ważny czynnik chroniący wnętrze przed wilgocią i chłodem. Zadbana dachówka to nie tylko względy praktyczne. Dach, wyglądający po czyszczeniu jak nowy stanie się wizytówką domu. Przypomnij sobie, jak pięknie prezentował się dach po montażu... Z naszą pomocą może wyglądać jak nowy.

 CZYSZCZENIE DACHÓWKI
ZIELONA GÓRA
 

Prace, związane z czyszczeniem dachówki w Zielonej Górze rozpoczynamy od sprawdzenia stanu pokrycia dachowego. Następnym krokiem jest nałożenie profesjonalnego preparatu, który pozwala usunąć zalegające na elementach dachówki mchy, osady. Udrażniamy rynny. Po naniesieniu preparatu myjącego, wykonujemy czynność płukania wodą pod wysokim ciśnieniem. Dachówka ceramiczna będzie wyglądała jak nowa. Wysokiej klasy urządzenia, doświadczeni pracownicy oraz przestrzeganie wykonania każdego etapu gwarantują trwały, spektakularny efekt. Warto systematycznie dbać o czystość dachówki dzięki czemu posłuży ona nam wiele lat.

 
Czyszczenie dachówki Zielona Góra


Mycie dachu z blachy, blachodachówki Zielona GóraMYCIE DACHÓW Z BLACHY,
BLACHODACHÓWKI
ZIELONA GÓRA

Mycie blachodachówki w Zielonej Górze to usługa szczególnie istotna z punktu widzenia zachowania trwałości dachu, wykonanego z blachy lub blachodachówki. Zabrudzenia usuwamy za pomocą myjki wysokociśnieniowej, ustawionej odpowiednio do stopnia zabrudzenia. Usunięte zostaną nieczystości z odchodów ptaków i mech. Luźne części farby zostaną ściągnięte w celu przygotowania do malowania.

 

.

 MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ
ZIELONA GÓRA

Poza czyszczeniem dachów, zajmujemy się myciem kostki brukowej w Zielonej Górze i okolicach. Kostka brukowa, ułożona przed budynkiem mieszkalnym, na podjeździe do garażu oraz przed budynkami komercyjnymi jest materiałem, który z czasem lub w wyniku nietypowego zastosowania (n. p. po remoncie) nosi znamiona intensywnego użytkowania, połączonego z zabrudzeniem. Do mycia kostki brukowej na terenie Zielonej Góry i okolicznych miejscowości, używamy myjki spalinowej o wyjątkowej mocy. Urządzenie pozwala usunąć mech, resztki farb, zapraw czy klejów.

 

.

 
Mycie kostki brukowej Zielona Góra

Mycie elewacji Zielona Góra
 

MYCIE ELEWACJI
ZIELONA GÓRA

Elewacja narażona jest na zabrudzenia, spowodowane osadzającym się kurzem i brudem, zwłaszcza jeżeli budynek znajduje się niedaleko ruchliwej drogi. Czyszczenie elewacji wykonujemy na budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynkach gospodarczych czy biurach. Każda, nawet najpiękniej pomalowana elewacja wymaga regularnego czyszczenia. Na terenie Zielonej Góry i okolic zapewniamy kompleksowe usługi mycia elewacji budynków z codziennych zabrudzeń oraz nietypowych plam. Na ścianach północnych, narażonych na powstanie pleśni szczególnie ważna jest regularna dbałość o elewację.

 

 
MYCIE OGRODZENIA I INNYCH ELEMENTÓW OTOCZENIA DOMU W ZIELONEJ GÓRZE I OKOLICACH

Chcemy, aby dachy, elewacje, ogrodzenia oraz inne elementy przestrzeni zewnętrznej prezentowały się nienagannie. Z tego względu ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorców z Zielonej Góry i okolic, którzy cenią perfekcyjny wygląd oraz zabezpieczenie przed niszczącym wpływem promieni słonecznych lub deszczu. Wysokiej jakości usługi, które świadczymy z zaangażowaniem pozwalają uzyskać rekomendacje zadowolonych klientów. Chętnie dołączymy Twoją opinię.

 

 

.

 
Mycie ogrodzenia i innych elementów otoczenia domu w Zielonej Górze

 

KONTAKT

GRUPA BEKERFARB 

 • Piotr Bekier
 • NIP: 9271847954
 • Tel.: +48 501 288 094
 • Email: info@grupabekerfarb.pl
 • POZNAŃ
 • os. Oświecenia 74
  61-209 Poznań
 • ŚWIEBODZIN
 • Jordanowo 11a
  66-200 Świebodzin
WYPEŁNIJ FORMULARZ DO WYCENY
Wgraj zdjęcie lub dokumentacje techniczną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA BEKERFARB Piotr Bekier podanych danych w celach marketingowych własnych produktów i usług oraz produktów i usług zaufanych partnerów oraz podwykonawców firmy, wysłania oferty cenowej, zawarcia oraz prawidłowego wykonania umowy, a także dla monitorowania ruchu na stronie internetowej firmy. (Czytaj więcej)