.....

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Grupa BekerfarbO NAS

GRUPA BEKERFARB to firma posiadająca duże, ponad 10-letnie doświadczenie w czyszczeniu, impregnacji oraz malowaniu dachów. Świadczymy usługi renowacji powłok dachowych budynków mieszkalnych i przemysłowych, obiektów rolniczych, hal oraz kościołów.


Oferujemy bezpłatne doradztwo techniczne, wybór odpowiedniego systemu powłok, wycenę dopasowaną do oczekiwań klienta oraz profesjonalną usługę trwale zabezpieczającą powierzchnię. Kompleksowa usługa w naszym wykonaniu na wiele lat zabezpiecza dach i elewację (przeciw działaniom degradującym promieniowania UV, kwaśne deszcze i wysokie amplitudy temperatur).


Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości, ściśle dedykowanych do czyszczenia i malowania dachów, a nie kupowanych w markecie, co jest zwykle praktyką nieprofesjonalnych firm wykonawczych. Coroczne szkolenia BHP oraz kursy do prac na wysokości z dostępem linowym ciągle podnoszą jakość wykonywanych przez nas usług.


Prace wykonywane według określonych standardów, wysoka jakość farb oraz impregnatów, specjalistyczny sprzęt dają spektakularne efekty oraz wiele pozytywnych rekomendacji, które możecie zobaczyć Państwo na naszej stronie. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, a pozytywne wspomnienie po naszej pracy na lata zapadnie w Pamięci naszych klientów.